Uygulamayı İndir:
 

Online Universite Hazırlık Sınavı, Tyt, Ayt, Yks,Lgs Testleri

ONLİNE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK YKS TYT AYT  KONU ANLATIMI VE ÇÖZÜMLÜ SORU BANKASI KURS PROGRAMI; 

Yüksek kurs fiyatlarına bütçesi uymayan ve bu kurslara gitmek için yeterli zamanı olmayan üniversite hazırlık/lise öğrencileri için DT AKADEMİ olarak; Üniversiteye giriş sınav sistemi YKS TYT AYT ye hazırlanan adaylar ya da lise eğitimi takviyesi için hazırladığımız Online Videolu EğitimTarama TestleriCanlı Türkiye Geneli Deneme Sınavları her seviyeden her bütçeden öğrenci için uygundur. Öğrenciler kendi performans istatistiklerine erişebilirken aynı zamanda kurumlara tanımlanan yönetim paneli üzerinden yöneticiler de öğrenci performanslarını takip edebilecekler.

 

            SİSTEMİMİZ SAYESİNDE

1.      Online Üniversite Hazırlık YKS TYT AYT Uzaktan Eğitim Sisteminde; tüm dersler ve alt üniteleri ile ilgili konu anlatım videoları, tarama testleri bulunmaktadır. Bu testlerin sonuç ve çözümlerine anında ulaşabileceksiniz. Aynı zamanda il geneli ve ülke geneli derecenizi göreceksiniz.

2.      Online Üniversite Hazırlık YKS TYT AYT Uzaktan Eğitim Sisteminde; online yurt geneli ve eş zamanlı deneme sınavı olabileceksiniz. Bu deneme sınavına ait sonuçları sınav bitimi anında görebilecek, aynı zamanda şehir/ülke geneli sıralamanıza erişebileceksiniz. Bu sınavlara istediğiniz zaman yeniden girebilecek ve kendinizi yeniden sınayabileceksiniz.  

                                                                                

3.      Deneme sınavlarında derece yapan üyelerimize sürpriz hediye ve ödüller verilecektir.
 

4.      Yeni sınav sistemine ait sorular; özgün, güncel ve ÖSYM sınav sistemine en yakın olacak şekilde hazırlanmıştır.

5.      9-10-11-12. Sınıflar ve mezun öğrencilerin kullanımına uygundur. 

6.      Üyelikler aktivasyondan itibaren 1 yıl geçerlidir ve sınırsız erişim sağlar.

Zengin Soru Bankası ve Akıllı Sınav Sistem Algoritması ile öğrenciler kendi seviyelerini takip ederken, kurum yöneticileri de kendi öğrenci performanslarını takip edebileceklerdir.

Tyt Deneme Online Üniversite Testleri Çöz Online Online Üniversite Hazırlık Dersleri Online Türkiye Geneli Deneme Sınavı Online Üniversite Hazırlık Testleri Yeni Nesil Sorular İnternette Üniversiteye Hazırlık Online Dershane Fiyatları Online Ders Anlatımı
WHATSAPP İLETİŞİM HATTI